Aj tento rok prichádzame s vianočnou súťažou, ktorá je určená pre centrá pre deti a rodiny (teda detské domovy). Cieľom súťaže je atraktívnou formou vzbudiť záujem detí z centier pre deti a rodiny, motivovať ich k aktivite a kreativite, podporiť ich zmysel pre zručnosť, hravosť a predstavivosť.

ZADANIE PROJEKTU – TÉMA V ROKU 2023:
VYSNÍVANÉ PRÁZDNINY S NADÁCIOU VOLKSWAGEN SLOVAKIA

Počas našej nedávnej návštevy CDR Piešťany sme diskutovali aj o tom, že jednu najväčších výziev každý rok predstavuje zaplatenie detských táborov, spoločných dovoleniek a iných aktivít. Našou vianočnou súťažou preto chceme jednému CDR pomôcť uhradiť práve letný tábor či výlet na Slovensku.

Každá skupina detí z CDR môže spoločne nakresliť svoje vysnívané prázdniny. Fotografiu obrázka alebo obrázkov na túto tému nám, prosím, vložte do komentára pod tento príspevok na Facebooku spolu s oficiálnym názvom vášho centra a označením skupiny detí.

Súťaže sa môžu zúčastniť len CDR, ktoré neboli podporené v roku 2022 a 2023. Každá skupina v rámci CDR môže poslať iba jeden príspevok.

Jedno centrum pre deti a rodiny od nás získa finančný dar do výšky 3000 € na pokrytie nákladov na tábory či dovolenku v roku 2024.

Súťaž trvá od 12. do 21. decembra 2023.
Víťazov vyžrebujeme 21. decembra 2023.

Štatút súťaže nájdete tu.

Víťazov Vianočného projektu 2022: Vianočné auto nájdetu tu.
Víťazov Vianočného projektu 2021: Hviezdne auto nájdete tu.
Víťazov Vianočného projektu 2020: Auto očami detí nájdete tu.
Víťazov Vianočného projektu 2019: Auto tolerancie nájdete tu.
Víťazov Vianočného projektu 2018: Auto pre znevýhodnených nájdete tu.
Víťazov Vianočného projektu 2017: Auto budúcnosti nájdete tu.
Víťazov Vianočného projektu 2016: Pohyblivé auto nájdete tu.
Video z odovzdávania automobilu Volkwagen up! víťazovi Vianočného projektu 2015: Prírodné auto Detskému domovu v Martine, nájdete tu.